Калькулятор
Ваше місто: Дніпро

Як правильно вибрати тип москітної сітки?

У даній статті ми розберемося які типи сіток бувають, і який тип москітної сітки підходить до Вашого вікна.

Внутрішня москітна сітка Anvis

На сьогоднішній день це найпоширеніший вид москітної сітки. Каркас цього виробу може бути виготовлений із ПВХ або алюмінію. Звичайно, краще віддати перевагу другому варіанту – він надійніший і довговічніший. Осередки тканини москітної сітки (fiberglass) становлять 1 на 1 мм, що виключає попадання в приміщення різних видів комах, зберігаючи при цьому комфортне освітлення в кімнаті. Внутрішні сітки встановлюються за допомогою спеціальних Z-подібних кронштейнів. Москітну сітку Anvis легко встановити та прибрати самостійно з боку кімнати. Такий тип сітки встановлюється лише на пластикові вікна.

установка москітної сітки

Зовнішня (накладна) москітна сітка

Такий тип сітки кріпиться на віконну раму зовні вікна на пластикові кишеньки, які фіксуються на шурупи (інструкція з виміру та монтажу тут). Як правило, накладна москітна сітка встановлюється на дерев’яні вікна.

зовнішня москітна сітка - москітної сітки

Дверна москітна сітка

Застосовуються у балконних конструкціях, але можуть встановлюватися і великі вікна. Складаються з широкого профілю (17Х25мм) та потужнішого кріплення. Дверні москітні сітки монтуються за допомогою петель та спеціальних засувок, за допомогою яких двері відкриваються назовні, легко знімаються та зручні в експлуатації.

москітна сітка на двері москітної сітки